Spotkania informacyjne oraz Drzwi Otwarte w PSS

Rekrutacja do klas zerowych ruszyła już jakiś czas temu, a teraz przed nami intensywny czas spotkań, podczas których my prezentujemy naszą ofertę, a Państwo macie okazję przyjrzeć się naszej szkole, naszym metodom i formom pracy, a także porozmawiać z dyrektorem, psychologiem, nauczycielami oraz uczniami Piątkowskiej.

  • RODZICÓW zapraszamy już 28 listopada 2023 (wtorek) lub 16 stycznia 2024 (wtorek) o godzinie 18:00 na spotkanie informacyjne. 
  • DZIECI I RODZICÓW zapraszamy w sobotę 9 grudnia 2023 o godzinie 10:00 lub 12:00 (dwie tury do wyboru) na Drzwi Otwarte.

Spotkania informacyjne z dyrektorem szkoły i nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej są okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną PSS i uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, natomiast głównym celem Drzwi Otwartych jest zapoznanie z naszą szkołą dzieci, które tego dnia uczestniczą w różnorodnych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez naszych nauczycieli. Rodzice w tym czasie mają okazję rozejrzeć się po szkole, wziąć udział w spotkaniu z psychologiem szkolnym, zadać pytania dyrekcji i uczniom PSS.
Prosimy o zapisanie się na wybrane spotkanie informacyjne i/lub wybraną turę Drzwi Otwartych przez formularz zgłoszeniowy.

Bardzo cieszymy się na spotkania z Państwem. Do zobaczenia!

Szczegóły w zakładce Rekrutacja.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image