Obraz
1,5%

Stowarzyszenie Piątkowska Szkoła Społeczna

KRS: 0000079090

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej szkoły i przekazanie 1,5% podatku!

Dyrekcja i Zarząd Stowarzyszenia Piątkowska Szkoła Społeczna

Szanowni Państwo!

Piątkowska Szkoła Społeczna powstała i rozwija się dzięki zaangażowaniu i wsparciu Rodziców. Zaczęło się jeszcze w 1989 od wybudowania kotłowni ogrzewającej szkołę. Potem były kolejne remonty, rozbudowy – o Budynek C, Łącznik, Budynek D…

Chcemy, by Piątkowska była funkcjonalna i zapewniała uczniom jak najlepsze warunki rozwoju. Szkolne przestrzenie wciąż się zmieniają, stają się bardziej przyjazne i inspirujące do działania.

Dużym wsparciem są dla nas przekazywane w rozliczeniu rocznym odpisy 1% (od bieżącego roku 1,5%). To dzięki tym środkom nasza szkoła z roku na rok staje się piękniejsza i nowocześniejsza. 

W tym roku naszym celem jest modernizacja pracowni komputerowej (wymiana 20 komputerów, monitorów i krzeseł). Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu uda nam się tę inwestycję zrealizować!

Osoby chcące przekazać 1,5% podatku dochodowego na Stowarzyszenie Piątkowska Szkoła Społeczna prosimy o wpisanie w końcowej części zeznania podatkowego za 2022 rok naszego numeru KRS: 0000079090.

Ze względu na powtarzające się, potwierdzone informacje o wstrzymywaniu przelewów przez urzędy skarbowe prosimy o wyrażenie w formularzu PIT zgody na przekazanie nam informacji o wsparciu Piątkowskiej wpłatą 1,5%.

Ogromnie dziękujemy za każdą wpłatę!

Dyrekcja i Zarząd Stowarzyszenia Piątkowska Szkoła Społeczna

Obraz
1,5%

Galeria

Image
Image
Image
Image