Biała Szkoła 2024

Szanowni Państwo, zostało jeszcze kilka miejsc na BIAŁĄ SZKOŁĘ, którą organizujemy w pierwszym tygodniu ferii zimowych dla uczniów klas 4–6 zainteresowanych nauką i doskonaleniem jazdy na nartach i snowboardzie oraz aktywnym wypoczynkiem w górach. 

Kiedy? 11–17 lutego 2024 r. 

Gdzie? 6 noclegów w kompleksie wypoczynkowym Królowa Karkonoszy – Halny w Szklarskiej Porębie (pokoje 2-,3-,4- i 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

W programie

  • codzienna jazda na nartach lub snowboardzie 
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek 
  • dyskoteka 
  • gry i zabawy sportowo-rekreacyjne 
  • pobyt w aquaparku Termy Cieplickie 

Wyżywienie: 3x dziennie w stołówce ośrodka (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady podawane do stolika). 

Dojazd: autokar, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników – codziennie dojazdy na stoki w Czechach (SKIREGION.CZ to największy region narciarstwa w Republice Czeskiej, który rozciąga się na pograniczu Karkonoszy Zachodnich i Gór Izerskich).

Cena 2590,00 zł zawiera opłatę za karnety narciarskie za cały okres pobytu (5 dni na stoku). Dodatkowa opłata 300 zł za wypożyczenie sprzętu narciarskiego, snowboardowego (pełen zestaw: narty, buty, kije, kask lub deska, buty, kask). 

Organizator: www.aquarius.szczecin.pl (p. Krzysztof Kopeć, biuro@aquarius.szczecin.pl)

Szczegółowe informacje w PSS: p. Agnieszka Adamska, kontakt mailowy: agnieszka.adamska@pss.poznan.pl lub przez Librus.