1% – wspólnie damy radę!

Szanowni Państwo!

Piątkowska Szkoła Społeczna powstała i rozwija się dzięki zaangażowaniu i wsparciu Rodziców. Chcemy, by była funkcjonalna i zapewniała uczniom jak najlepsze warunki rozwoju. Kolejne szkolne przestrzenie się zmieniają, stają się bardziej przyjazne i inspirujące do działania. Dzięki ubiegłorocznym wpłatom – między innymi przekazywanym w rozliczeniu rocznym odpisom 1% – udało nam się wyremontować tzw. „małą salę gimnastyczną” i zmienić ją w profesjonalną salę teatralną (efekty możemy podziwiać na poniższych fotografiach). Także dzięki zaangażowaniu całej społeczności zdobyliśmy środki z Budżetu Obywatelskiego 2020, które pozwoliły na remont budynków A, B i C. Prace obejmowały przede wszystkim ocieplenie i nową elewację budynków, wymianę instalacji centralnego ogrzewania i wymianę oświetlenia.

Nasz kolejny cel to remont łazienek w budynkach A, B i C. Nowe oświetlenie już mamy, teraz chcielibyśmy pomalować pomieszczenia, wymienić płytki, usprawnić wentylację, naprawić lub wymienić – w miarę pozyskanych środków – armaturę i ceramikę sanitarną. Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu uda nam się tę inwestycję zrealizować!

Osoby chcące przekazać 1% podatku dochodowego na Stowarzyszenie Piątkowska Szkoła Społeczna wpisują w końcowej części rocznego sprawozdania podatkowego za 2020 rok nasz nr KRS: 0000079090.

Ogromnie dziękujemy za każdą wpłatę!

Dyrekcja i Zarząd Stowarzyszenia Piątkowska Szkoła Społeczna