MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE PODSTAWOWYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH

W dniach 19 i 22 marca 2019 odbyły się na pływalni „Atlantis” Międzyszkolne Zawody Pływackie Podstawowych Szkół Niepublicznych organizowane przez naszą szkołę,  zawody były dwuetapowe. Na pierwszym etapie 19 marca punkty zdobywali uczniowie roczników 2012, 2011, 2010, 2009 a na drugim etapie 22 marca o punkty walczyli uczniowie roczników 2008, 2007 i 2006. Poza konkurencją indywidualną na dystansie 25m i 50m stylem dowolnym przeprowadzono również konkurencję drużynową, sztafety 6x25m.

Szkoły reprezentowały 2 dziewczynki i 2 chłopców z każdego rocznika.

 

W imprezie uczestniczyło 9 szkół, w ogólnej klasyfikacji zajęły miejsca:

Im          Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 3 „Dębinka”

IIm        Piątkowska Szkoła Społeczna

IIIm       Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2

IVm     Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4

Vm        Prywatna Szkoła Podstawowa z Biedruska

VIm       Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1

VIIm      Prywatna Szkoła Podstawowa Da Vinci

VIIIm     Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium

IXm       Prywatna Szkoła Podstawowa Anglojęzyczna

 

Piątkowska sztafeta w składzie: Matylda Szanecka (5b), Filip Peszko  (5b), Urszula Żyto (5b), Adam Strzecha (5b), Zofia Szymańska  (6a), Maksymilian Kobus (6b) zajęła VI miejsce.

 

Medalowe miejsca zajęli:

Barbara Stępień                 0b                        brąz

Adrianna Strzelecka          2a                        brąz

Franciszek Nowak             2a                         złoto

Alicja Stępień                    3b                        złoto

Małgorzata Małaszewicz 3b                        brąz

Olga Bernat                       4b                        brąz

Matylda Szanecka             5b                        brąz

Wojciech Śmigielski         4a                         srebro

Zofia Szymańska              6a                         srebro

 

Pozostali uczestnicy zajęli miejsca:

Zuzanna Mitkowska          0a          6m

Oskar Lignowski               1a          4m

Jacek Wakulik                   0a          10m

Zofia Cegła                       1b          14m

Jakub Różycki                   1b          4m

Edward Śniadek               3b          5m

Michał Siwczyński            2a          7m

Michalina Kosmalewicz   4b          10m

Paweł Kaminiarz               3b          9m

Oliwier Stolarski               4c          13m

Oliwia Grodecka               4c          12m

Filip Peszko                      5b          6m

Zofia Jabłońska                 5a          7m

Urszula Żyto                     5b          8m

Adam Strzecha                  5b          10m

Joachim Włoch                 5a          12m

Julia Weber                        6b          6m

Maksymilian Kobus          6b          7m

Stanisław Śmigielski        6a          10m

 

 

Wszystkim gratulujemy osiągnięć i sukcesu !!!

Monika Górna, Agnieszka Suchomska, Piotr Przewoźny