Prośba o 1%

Szanowni Państwo!

Piątkowska Szkoła Społeczna powstała i rozwija się dzięki zaangażowaniu i wsparciu Rodziców. Chcemy, by była funkcjonalna i zapewniała uczniom jak najlepsze warunki rozwoju. Kolejne szkolne przestrzenie zmieniają się, stają się bardziej przyjazne i inspirujące do działania. Również dzięki Wam, Rodzicom. Dziękujemy za ubiegłoroczne wpłaty z 1%, mamy nadzieję, że efekty Waszej pomocy są widoczne.

 

W tym roku planujemy wyremontować tzw. "małą salę gimnastyczną" i zmienić ją w miejsce, w którym nie tylko można się gimnastykować, ale również tańczyć i prawie profesjonalnie  uprawiać sztukę muzyczną i teatralną. Planujemy zakup ruchomych elementów scenicznych (które można montować i demontować w zależności od potrzeb), malowanie sali, montaż dużego lustra ściennego, zakup składanych krzeseł i ławek dla widzów oraz sprzęt nagłaśniający.

Chcemy również zakupić wykładzinę ochronną do drugiej części nowej sali gimnastycznej. Umożliwi ona szersze wykorzystanie sali na organizację szkolnych wydarzeń z udziałem uczniów i rodziców. Chcielibyśmy, żeby chroniona w ten sposób nawierzchnia sportowa sali jak najdłużej była dobrej jakości.

Wierzymy, że te inwestycje dadzą naszym uczniom i całej szkolnej społeczności wiele radości i nowych możliwości. Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie tych inicjatyw.

Osoby chcące przekazać  1% z podatku dochodowego na Stowarzyszenie Piątkowska Szkoła Społeczna wpisują w końcowej części rocznego sprawozdania podatkowego za 2019 r. nasz nr KRS 0000079090.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę!

 

Dyrekcja i Zarząd Stowarzyszenia Piątkowska Szkoła Społeczna